Predstavitev

Zanesljiv globalni partner

Poslujemo z nad 350 strankami v več kot 100 državah sveta in gradimo globalno razpršen pozavarovalni portfelj.

Naše vodilo je ustvarjanje dolgoročnih poslovnih odnosov z našimi partnerji, ki jim pomagamo ohranjati finančno trdnost skozi vse faze ekonomskega cikla.

Oglejte si našo najnovejšo predstavitev v angleščini

 

Strokovni in izkušeni

Naš tim 20 pozavarovalnih strokovnjakov veliko potuje: utrjuje obstoječe poslovne odnose in išče partnerje za snovanje novih.

Prednost dajemo kratkoročnim premoženjskim pogodbenim poslom. Med temi velja izpostaviti premoženjska, gradbena in pomorska pozavarovanja, kasko in transportna.

Kontaktirajte naš pozavarovalnim tim

 

Sava Re

Smo kapitalsko močna pozavarovalnica.


Imamo bonitetno oceno finančne moči na ravni »A«, s stabilno napovedjo (Standard & Poor’s in AM Best).


Pozavarovanja že več kot 40 let sklepamo v Sloveniji in po svetu.


Naša pozavarovalna zaščita varuje nad 350 partnerjev v več kot 100 državah.

Pozavarovalni tim

Srečko Čebron svetovalec uprave

Telefon:
01 47 50 205

E-naslov:
srecko.cebron@sava-re.si

Jane Koliševski DIREKTOR POSLOVNEGA CENTRA ZA POZAVAROVANJE

Telefon:
01 47 50 267

E-naslov:
jane.koliševski@sava-re.si

Trgi:
Kitajska, Indonezija

mag. Peter Mesesnel DIREKTOR SLUŽBE ZA POZAVAROVANJE V SKUPINI IN RETROCESIJO

Telefon:
01 47 50 248

E-naslov:
peter.mesesnel@sava-re.si

 

Pogodbena pozavarovanja zunaj skupine

Imre Horvath vodja področja za SKLEPANJE pozavarovanj

Telefon:
01 47 50 224

E-naslov:
imre.horvath@sava-re.si

Trgi:
Združeno kraljestvo, severna Evropa, Karibi, Avstralija, Papua Nova Gvineja, Nova Zelandija 

Borut Tomc Vodja področja za razvoj pozavarovanj

Telefon:
01 47 50 258

E-naslov:
borut.tomc@sava-re.si

Trgi:
Japonska, Malezija, Tajvan, Južna Koreja

Borut Sabotin razvojni specialist

Telefon:
01 47 50 216

E-naslov:
borut.sabotin@sava-re.si

Trgi:
Avstrija, Nemčija, Turčija, Izrael, Srednji vzhod, Republika Južna Afrika, Srednja Amerika

Simona Čampa specialistka

E-naslov:
simona.campa@sava-re.si

Trgi:
Filipini, Tajska, Kambodža, Singapur, Hong Kong, Vietnam, Belgija, Francija, Luksemburg, CIS

Urška Jezeršek specialistka

Telefon:
01 47 50 274

E-naslov:
urska.jezersek@sava-re.si

Trgi:
Albanija, Grčija, Ciper, nekdanja Jugoslavija, Španija, Portugalska, Italija

Matevž Benec specialist

Telephone:
01 4750 133

E-naslov:
matevz.benec@sava-re.si

Trgi:                                                                  Bangladeš, Butan, Šri Lanka, Maldivi, Nepal, Pakistan, Indija

Alenka Strmec strokovna sodelavka

Telefon:
01 47 50 266

E-naslov:
alenka.strmec@sava-re.si

Trgi:
 Bolgarija, Češka, Slovaška, Poljska, Madžarska, Romunija, Južna Amerika

Inacio Bintchende svetovalec

Telefon:
01 47 50 256

E-naslov:
inacio.bintchende@sava-re.si

Trgi:
Afrika

Andrew Kemp svetovalec

Telefon:
+44 (0) 74 25 60 54 89

E-naslov:
andrew.kemp@sava-re.si

Individualna pozavarovanja zunaj skupine

Tetiana Spys specialistka

Telefon:
01 47 50 257

E-naslov:
tetiana.spys@sava-re.si

Vanja Voglar specialist

Telefon:
01 47 50 286

E-naslov:
vanja.voglar@sava-re.si

Ana Kostanjšek strokovna sodelavka

Telefon:
01 47 50 279

E-naslov:
ana.kostanjsek@sava-re.si

Mariana Vasle sodelavka

Telefon:
01 47 50 279

E-naslov:
mariana.vasle@sava-re.si

Pozavarovanje v skupini in retrocesija

Damjana Trtnik RAZVOJNa SPECIALISTka

Telefon:
01 47 50 207

E-naslov:
damjana.trtnik@sava-re.si

Barbara Jošt RAZVOJNa SPECIALISTka

Telefon:
01 47 50 278

E-naslov:
barbara.jost@sava-re.si

Daša Jošt specialistka

Telefon:
01 47 50 245

E-naslov:
dasa.jost@sava-re.si

Lucija Žibert specialistka,                                    ReTROCESIJA 

Telefon:
01 47 50 265

E-naslov:
lucija.zibert@sava-re.si

Jerneja Ažman specialistka

Telefon:
01 47 50 269

E-naslov:
jerneja.azman@sava-re.si

{{title}}

Sklenite zavarovanje ali Pridobite ponudbo

Prijava škode

{{title}}

Pridobite ponudbo

Prijava škode

{{title}}

{{zavText}}

Prijava škode

SKLENITE ZAVAROVANJE ali PRIDOBITE PONUDBO

PRIDOBITE PONUDBO

{{zavText}}

{{title}}

{{claimText}}

{{secText}}