Predstavitev

Zanesljiv globalni partner

Poslujemo z nad 350 strankami v več kot 100 državah sveta in gradimo globalno razpršen pozavarovalni portfelj.

Naše vodilo je ustvarjanje dolgoročnih poslovnih odnosov z našimi partnerji, ki jim pomagamo ohranjati finančno trdnost skozi vse faze ekonomskega cikla.

Oglejte si našo najnovejšo predstavitev v angleščini

 

Strokovni in izkušeni

Naš tim 20 pozavarovalnih strokovnjakov veliko potuje: utrjuje obstoječe poslovne odnose in išče partnerje za snovanje novih.

Prednost dajemo kratkoročnim premoženjskim pogodbenim poslom. Med temi velja izpostaviti premoženjska, gradbena in pomorska pozavarovanja, kasko in transportna.

Kontaktirajte naš pozavarovalnim tim

 

Sava Re

Smo kapitalsko močna pozavarovalnica.


Imamo bonitetno oceno finančne moči na ravni »A«, s stabilno napovedjo (Standard & Poor’s in AM Best).


Pozavarovanja že več kot 40 let sklepamo v Sloveniji in po svetu.


Naša pozavarovalna zaščita varuje nad 350 partnerjev v več kot 100 državah.

Pozavarovalni tim

Tim za pogodbena pozavarovanja

Srečko Čebron pooblaščenec uprave

Telefon:
01 47 50 205

E-naslov:
srecko.cebron@sava-re.si

Predstavitev

Jane Koliševski DIREKTOR pogodbenega pozavarovanja in retrocesije

Telefon:
01 47 50 267

E-naslov:
jane.koliševski@sava-re.si

Trgi:
Kitajska, Indija, Indonezija, Mongolija, Singapur

Predstavitev

Imre Horvath vodja sklepanja

Telefon:
01 47 50 224

E-naslov:
imre.horvath@sava-re.si

Trgi:
Združeno kraljestvo, Bolgarija, Madžarska, Romunija, severna Evropa, Karibi

Predstavitev

Peter Mesesnel vodja retrocesije

Telefon:
01 47 50 248

E-naslov:
peter.mesesnel@sava-re.si

Trgi:
Avstrija, Nemčija, Švica, Češka, Poljska, Slovaška, nekdanja Jugoslavija

Predstavitev

Borut Sabotin razvojni specialist

Telefon:
01 47 50 216

E-naslov:
borut.sabotin@sava-re.si

Trgi:
Italija, Turčija, Izrael, Bližnji vzhod, Republika Južna Afrika, Srednja Amerika

Predstavitev

Alexander Barsukov razvojni specialist

Telefon:
01 47 50 212

E-naslov:
alexander.barsukov@sava-re.si

Trgi:
Rusija in druge države SND, Estonija, Litva, Latvija

Predstavitev

Borut Tomc specialist

Telefon:
01 47 50 258

E-naslov:
borut.tomc@sava-re.si

Trgi:
Japonska, Malezija, Tajvan, Pakistan, Bangladeš

Predstavitev

Simona Čampa specialistka

Telefon:
01 47 50 275

E-naslov:
simona.campa@sava-re.si

Trgi:
Papua Nova Gvineja, Filipini, Južna Koreja, Tajska, Vietnam, Kambodža

Predstavitev

Urška Jezeršek specialistka

Telefon:
01 47 50 274

E-naslov:
urska.jezersek@sava-re.si

Trgi:
Albanija, Grčija, Ciper, Francija, Beneluks, nekdanja Jugoslavija

Predstavitev

Alenka Strmec strokovna sodelavka

Telefon:
01 47 50 266

E-naslov:
alenka.strmec@sava-re.si

Trgi:
Maldivi, Nepal, Južna Amerika

Predstavitev

Inacio Bintchende strokovni sodelavec

Telefon:
01 47 50 256

E-naslov:
inacio.bintchende@sava-re.si

Trgi:
Afrika

Predstavitev

Andrew Kemp svetovalec

Telefon:
+44 (0) 74 25 60 54 89

E-naslov:
andrew.kemp@sava-re.si

Predstavitev

Tim za individualna pozavarovanja

Erika Repar DIREKTORICA individualnega pozavarovanja

Telefon:
01 47 50 269

E-naslov:
erika.repar@sava-re.si

Predstavitev

Tetiana Spys specialistka

Telefon:
01 47 50 257

E-naslov:
tetiana.spys@sava-re.si

Predstavitev

Barbara Jošt specialistka

Telefon:
01 47 50 278

E-naslov:
barbara.jost@sava-re.si

Predstavitev

Vanja Voglar strokovni sodelavec

Telefon:
01 47 50 286

E-naslov:
vanja.voglar@sava-re.si

Predstavitev

Daša Jošt strokovna sodelavka

Telefon:
01 47 50 245

E-naslov:
dasa.jost@sava-re.si

Predstavitev

Lucija Žibert strokovna sodelavka

Telefon:
01 47 50 265

E-naslov:
lucija.zibert@sava-re.si

Predstavitev

Ana Kostanjšek strokovna sodelavka

Telefon:
01 47 50 279

E-naslov:
ana.kostanjsek@sava-re.si

Predstavitev

Mariana Vasle sodelavka

Telefon:
01 47 50 279

E-naslov:
mariana.vasle@sava-re.si

Predstavitev

{{title}}

Sklenite zavarovanje ali Pridobite ponudbo

Prijava škode

{{title}}

Pridobite ponudbo

Prijava škode

{{title}}

{{zavText}}

Prijava škode

SKLENITE ZAVAROVANJE ali PRIDOBITE PONUDBO

PRIDOBITE PONUDBO

{{zavText}}

{{title}}

{{claimText}}

{{secText}}