Predstavitev

Zanesljiv globalni partner

Poslujemo z nad 350 strankami v več kot 100 državah sveta in gradimo globalno razpršen pozavarovalni portfelj.

Naše vodilo je ustvarjanje dolgoročnih poslovnih odnosov z našimi partnerji, ki jim pomagamo ohranjati finančno trdnost skozi vse faze ekonomskega cikla.

Oglejte si našo najnovejšo predstavitev v angleščini

 

Strokovni in izkušeni

Naš tim, ki ga sestavlja več kot 20 pozavarovalnih strokovnjakov veliko potuje: utrjuje obstoječe poslovne odnose in išče partnerje za snovanje novih.

Prednost dajemo kratkoročnim premoženjskim pogodbenim poslom. Med temi velja izpostaviti premoženjska, gradbena in pomorska pozavarovanja, kasko in transportna.

Kontaktirajte naš pozavarovalnim tim

 

Sava Re

Smo kapitalsko močna pozavarovalnica.


Imamo bonitetno oceno finančne moči na ravni »A«, s stabilno napovedjo (S&P Global Ratings in AM Best).


Pozavarovanja že več kot 40 let sklepamo v Sloveniji in po svetu.


Naša pozavarovalna zaščita varuje nad 350 partnerjev v več kot 100 državah.

Pozavarovalni tim

Jane Koliševski DIREKTOR POSLOVNEGA CENTRA ZA POZAVAROVANJE

Telefon:
01 47 50 267

E-naslov:
jane.kolisevski@sava-re.si

Trgi:
Azija

Matevž Benec DIREKTOR SLUŽBE ZA POZAVAROVANJE V SKUPINI

Telefon:
01 47 50 133

E-naslov:
matevz.benec@sava-re.si

 

Pogodbena pozavarovanja zunaj skupine

Imre Horvath vodja področja za SKLEPANJE POGODBENIH pozavarovanj

Telefon:
01 47 50 224

E-naslov:
imre.horvath@sava-re.si

Trgi:
Severna Evropa, Avstralija, Oceanija 

Borut Tomc Vodja področja za razvoj pozavarovanj

Telefon:
01 47 50 258

E-naslov:
borut.tomc@sava-re.si

Trgi:
Vzhodna Azija

Borut Sabotin razvojni specialist

Telefon:
01 47 50 216

E-naslov:
borut.sabotin@sava-re.si

Trgi:
MENA, Zahodna Evropa

Simona Čampa specialistka

Telefon:
01 47 50 275

E-naslov:
simona.campa@sava-re.si

Trgi:
Zahodna Evropa, Jugovzhodna in Vzhodna Azija, CIS

Lucija Žibert specialistka,
RETROCESIJA

Telefon:
01 47 50 265

E-naslov:
lucija.zibert@sava-re.si

Urška Jezeršek specialistka

Telefon:
01 47 50 274

E-naslov:
urska.jezersek@sava-re.si

Trgi:
Južna Evropa, nekdanja Jugoslavija

Alenka Strmec strokovna sodelavka

Telefon:
01 47 50 266

E-naslov:
alenka.strmec@sava-re.si

Trgi:
Vzhodna Evropa, Južna Amerika

Blaž Barič specialist

Telefon:
01 47 50 247

E-naslov:
blaz.baric@sava-re.si

Trgi:
Severna Evropa, Centralna Amerika, Podsaharska Afrika

Martin Praček strokovni sodelavec

Telefon:
01 47 50 108

E-naslov:
martin.pracek@sava-re.si

Trgi:
Južna Azija

Neža Kokalj strokovna sodelavka

Telefon:
01 47 50 132

E-naslov:
neza.kokalj@sava-re.si

Trgi:
Karibi, Zahodna Evropa

Angela Kostichstrokovna sodelavka

Telefon:
01 47 50 243

E-naslov:
angela.kostich@sava-re.si

Inacio Bintchende svetovalec

Telefon:
01 47 50 256

E-naslov:
inacio.bintchende@sava-re.si

Trgi:
Podsaharska Afrika

Andrew Kemp svetovalec

Telefon:
+44 (0) 74 25 60 54 89

E-naslov:
andrew.kemp@sava-re.si

Individualna pozavarovanja zunaj skupine

Tetiana Spys VODJA PODROČJA ZA SKLEPANJE INDIVIDUALNIH POZAVAROVANJ

Telefon:
01 47 50 257

E-naslov:
tetiana.spys@sava-re.si

Vanja Voglar specialist

Telefon:
01 47 50 286

E-naslov:
vanja.voglar@sava-re.si

Ana Kostanjšek specialistka

Telefon:
01 47 50 279

E-naslov:
ana.kostanjsek@sava-re.si

Mariana Vasle Strokovna sodelavka

Telefon:
01 47 50 279

E-naslov:
mariana.vasle@sava-re.si

Pozavarovanje v skupini in retrocesija

Peter Mesesnel Razvojni specialist

Telefon:
01 47 50 248

E-naslov:
peter.mesesnel@sava-re.si

Damjana Trtnik RAZVOJNa SPECIALISTka

Telefon:
01 47 50 207

E-naslov:
damjana.trtnik@sava-re.si

Barbara Jošt RAZVOJNa SPECIALISTka

Telefon:
01 47 50 278

E-naslov:
barbara.jost@sava-re.si

Daša Jošt specialistka

Telefon:
01 47 50 245

E-naslov:
dasa.jost@sava-re.si

Jerneja Ažman specialistka

Telefon:
01 47 50 269

E-naslov:
jerneja.azman@sava-re.si

{{title}}

Sklenite zavarovanje ali Pridobite ponudbo

Prijava škode

{{title}}

Pridobite ponudbo

Prijava škode

{{title}}

{{zavText}}

Prijava škode

SKLENITE ZAVAROVANJE ali PRIDOBITE PONUDBO

PRIDOBITE PONUDBO

{{zavText}}

{{title}}

{{claimText}}

{{secText}}